Kemikler Şehri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İyiler ve kötüler büyük bir yarış içerisindeler....Hadi ne duruyorsun bu yarışa sende katıl....Gölge avcılarının okulunda doyasıya eğlen...Sende bu oyuna katıl yepyeni arkadaşlıklar ve harika bir eğlenceye katıl....Hepimize iyi eğlenceler....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Attemis'in ve Rechalle

2 posters
YazarMesaj
Artemis Nerissa KıLes
Admin/Fensel Dersler Profesörü/Gölge Avcısı Lideri/Güç Seviyesi :100
Artemis Nerissa KıLes

Kadın Mesaj Sayısı : 83
Doğum tarihi : 24/10/94
İş/Hobiler : İblislerle Mücadele etmek Hehehe...
Lakap : Artemis veya Ner ...

Attemis'in ve Rechalle Empty
MesajKonu: Attemis'in ve Rechalle   Attemis'in ve Rechalle I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 6:58 pm

Artemis bugün bütün öğrencilerin kayıt kontrollerini yapmıştı.Bu onu çok yormuştu.Bütün öğrenciler bitince arkasına yaslanıp büyük bir ohh çekti.Preston'ın bugün dersi olduğu için ona yardım edememişti ve Artemis bu yüzden 1500 öğrencinin kaydını kontrol etmişti.Ama hala gün bitmemişti ve Ner hala pes etmeyecekti.Bugün bütün işleri bitirmeye bakacak yarın da çok güzel bir gün geçirecekti.Şimdi yapması gereken edebiyat öğretmeni ile konuşup öğrencilerin genel durumu hakkında konuşacaktı.Hemde Rechalle ile birkaç kaynatırlardı.Ama ilk olarak birisini araması gerekiyordu.Telefonunu aldı ve hemen hızlı aramadan aradı.Telefona 3. çalışta cevap verildi.
"Preston .....???"
"Burdayım aşkım noldu ?"
"Birden ses vermedin de...Neyse tatlım sabahtan beri yanıma hiç gelmedin ya off...Aramızdaki mesafede en fazla 200 m ki eminim sen binaya geldin.En azından sabah bi uyandırmaya gelebilirdin dimi??"
"Özür dilerim bitanem sabah erkenden derse yetiştimeye çalıştım.Daha sonrada öğlene kadar dersteydim.Şimdi Binadayım ama öğrencilerin gelişim raporlarını dolduruyorum.
"Sence bu bir bahne mi?"
"Tamam değil özür dilerim hayatım "
"Kabul edildi peki Rechalle Profesörler odasın da mı ?"
"Evet canım Göndereyim mi? "
"Evet iyi olur canım hadi sonra görüşürüz öptüm seni ."
"Bende canım ."
Ash arkasına yaslandı ve birkez daha iç çekti.Ama tam bu sırada telefon çaldı.Arayanın kim olduğu belli değildi ama bir gölge avcısıydı.
"Meraba ben Persephone . Kulüpteyim ve burada 15 kişilik bir iblis topluluğu var baskıladık.Şu an kıstırıldıklarının farkındalar ama biz sizi çağırmanın doğru olacağın düşündük efendim Çünkü kalabalıklar."
"Peki Persephone Şimdilik biraz daha tutun biz yarım saate ordayız herhangi bir atağa geçildiği halde başlayın.Şimdilik sıradanları herhangi bir duruma karşı oradan çıkarmaya çalışın .Görüşürüz."
Artemis telefonu kapattı.O anda kapı çaldı "Gir" dedi.Rechalle gülerek odaya girdi.
"Gel Rech seninle hemen öğrencilerin genel durumu hakkında konuşup gitmek zorundayım seninle kaynatırız diye seviniyordum ama 15 kişilik bir iblis ordusu bizi bekliyor."

http://kemiklersehri.yetkinforum.com
Réchalle Atalanté Okefera
Admin/Gölge Avcısı Lideri/Edebiyat Profesörü/Güç Seviyesi: 100
Admin/Gölge Avcısı Lideri/Edebiyat Profesörü/Güç Seviyesi: 100
Réchalle Atalanté Okefera

Kadın Mesaj Sayısı : 61
Doğum tarihi : 02/01/95
İş/Hobiler : kitap okumak,müzik müzik müzik ...
Lakap : Rech ,AteL ,

MesajKonu: Geri: Attemis'in ve Rechalle   Attemis'in ve Rechalle I_icon_minitimePaz Mayıs 02, 2010 7:11 pm

Rech gülerek odaya dalmıştı ve bir baktıki bir kaç kişi konuşuyor içlerinden biride Artemis .Rech odanın içine yavaşça yaklaştı ama Aartemis''"Gel Rech seninle hemen öğrencilerin genel durumu hakkında konuşup gitmek zorundayım seninle kaynatırız diye seviniyordum ama 15 kişilik bir iblis ordusu bizi bekliyor."dedi.Tabiki bu duruma değil .İçeri girer girmez neydi bu ama hiç bozuntuya vermeden konuşmaya başladı ''ahh! bunlar hiç rahat durmayacaklarmı''dedi. Artemis gülmeye başladı ve cevap verdi.
Artemis Nerissa KıLes
Artemis Nerissa KıLes

Kadın Mesaj Sayısı : 83
Doğum tarihi : 24/10/94
İş/Hobiler : İblislerle Mücadele etmek Hehehe...
Lakap : Artemis veya Ner ...

MesajKonu: Geri: Attemis'in ve Rechalle   Attemis'in ve Rechalle I_icon_minitimePerş. Mayıs 06, 2010 7:39 am

"Sanırım hiçbir zaman böyle birşey olmayacak"
Artemis güldü ve "Evet Rech hadi bakalım söyle Öğrenciler nasıl? "
Rech gülümsedi ve "Gayet iyiler ama birkaç yaramazlık yok diyemeyiz ama ders konusunda hepsi çok hırslı ve azimli "
"Bunu duyduğuma sevindim canım bana bu yaramazlık listesini vermeni istiyorum en yakın zamanda teşekkür ederim benim şimdi oraya yetişmem lazım."
dedi.Ve ayağa kalktı bu arada Rech de kalktı ve birlikte odadan çıktılar....
http://kemiklersehri.yetkinforum.com

Attemis'in ve Rechalle
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rechalle midnight
» Rechalle Lyssa MidNight