Kemikler Şehri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İyiler ve kötüler büyük bir yarış içerisindeler....Hadi ne duruyorsun bu yarışa sende katıl....Gölge avcılarının okulunda doyasıya eğlen...Sende bu oyuna katıl yepyeni arkadaşlıklar ve harika bir eğlenceye katıl....Hepimize iyi eğlenceler....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Rechalle Lyssa MidNight

3 posters
YazarMesaj
Réchalle Atalanté Okefera
Admin/Gölge Avcısı Lideri/Edebiyat Profesörü/Güç Seviyesi: 100
Admin/Gölge Avcısı Lideri/Edebiyat Profesörü/Güç Seviyesi: 100
Réchalle Atalanté Okefera

Kadın Mesaj Sayısı : 61
Doğum tarihi : 02/01/95
İş/Hobiler : kitap okumak,müzik müzik müzik ...
Lakap : Rech ,AteL ,

Rechalle Lyssa MidNight Empty
MesajKonu: Rechalle Lyssa MidNight   Rechalle Lyssa MidNight I_icon_minitimePaz Mart 28, 2010 1:33 pm

’RECHALLE LYSSA MİDNİGHT’’

Rechalle Lyssa MidNight 69930407

FİZİKSEL ÖZELLİKLERİM

Normalde sarışınım ama renkleri sevdiğim için farklı saç renklerimlerimle karşılaşabilirsiniz
Boyum tam normal, kilom ne fazla ne de eksik denilecek şekilde orta derecede,gözlerim açık kahverengi ama güneş ışığı vurduğunda bal rengine dönüşüyor ama artık güneş ışığı göremiyorum.

Rechalle Lyssa MidNight 45561075

RUHSAL ÖZELLİKLERİM

Çok tatlıyımdır kendimi beğenmek gibi olmasın.Çabuk parlar çabuk sönerim ama biraz fazla sinirliyim.Sevdiklerimi hiçbir zaman incitmemeye çalışırım ama bazen bunu başaramaya biliyorum.Karanlıktan nefret ederim.Ama artık buna alışıyorum alışmak zorundayım.Renklere bayılırım gökkuşağı gibi renkli olan her şeyi severim.Güvenilirimdir bana sır verirseniz ölene kadar benimle gider.Yabancılara karşı biraz hassasımdır hemen herkese güvenmem.Eğlenceli biriyim,Kendime güvenirm her zman vardır.Cesur olmaya çalışırım.Ben böylebiriyimdir

Rechalle Lyssa MidNight 91227787

DEĞİŞMEDEN ÖNCEKİ HAYATIM

Gayet mutlu bir hayatım vardı en sevdiğim arkadaşımla her gün buluşr bulunduğumuz yeri alt üst ederdik.Ailem fazla gezmemden her zman şikayetçi olmuşlardır ama bn onları severdim hala seviyorum ama uzun zamndan beri göremiyorum.Annem çok iyi bir kadındır istediğim her şeyi yapmıştır ama her seferinde söylene söylene,babamsa annemden daha çok rahattır onunla daha iyi konuşurdum eğlenceli biridir,kardeşim ise çok sinirlerimi bozardı ama her seferinde yumşatmasınıda bilirdi.

Rechalle Lyssa MidNight 91169734

Rechalle Lyssa MidNight 17600191

KÜÇÜK BİR KIZKEN

Çok yaramaz olduğum söyleniyor.Yerimde duramazmşım ama bazı anılar hatırlıyom gerçekten insanı çilenden çıkarttığımoluyordu.

Rechalle Lyssa MidNight 60700487

HOBİLER VE İLGİLENDİĞİM ŞEYLER

Spor yapmayı her zaman sevmişimdir çünkü spor hayat demektir sık sık egzersiz yaparım ve dans etmeyi severim ama sadece dostlarımla birlikteyken.Genelde hareketli müzikler dinlerim ama ortama her zaman ayak uydurmuşumdur.Renklerden en çok kırmızı,pembe,mavi ve yeşili sevmişimdir ama dediğim gibi gökkuşağına bayılırım.

BEN SPOR YAPARKEN

Rechalle Lyssa MidNight 19652660

BEN DANS ETMEYE ÇALIŞIRKEN

Rechalle Lyssa MidNight 6666

Rechalle Lyssa MidNight 10764327

İCONLAR

Rechalle Lyssa MidNight 77873831

Rechalle Lyssa MidNight 67700693
HadleY JuliA BrycE
3.Sınıf Gölge Avcısı
3.Sınıf Gölge Avcısı
HadleY JuliA BrycE

Kadın Mesaj Sayısı : 22
Doğum tarihi : 30/01/96
Lakap : Hady yada Jull

MesajKonu: Geri: Rechalle Lyssa MidNight   Rechalle Lyssa MidNight I_icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 9:54 pm

beni eklersen sevinirim icon lejantta
Kurgu:
Seviyoruz birbirimizi güzel sohbetler yapıp eğleniyoruz.Sende benim gibi gökkuşağına bayılıyorsun
Lousie Bell Blakestry
Müzik ve Enstrüman Profesörü
Müzik ve Enstrüman Profesörü
Lousie Bell Blakestry

Kadın Mesaj Sayısı : 31
Doğum tarihi : 01/09/94
İş/Hobiler : Müzik dinlemek çok severimm ama sessim berbat olduğu için söylemek yokk... =)
Lakap : Bell's ---- Lou

MesajKonu: Geri: Rechalle Lyssa MidNight   Rechalle Lyssa MidNight I_icon_minitimeC.tesi Nis. 03, 2010 11:25 pm

Canım benide ekle =)
İconlar lejantta

Rechalle Lyssa MidNight
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rechalle midnight
» Attemis'in ve Rechalle