Kemikler Şehri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İyiler ve kötüler büyük bir yarış içerisindeler....Hadi ne duruyorsun bu yarışa sende katıl....Gölge avcılarının okulunda doyasıya eğlen...Sende bu oyuna katıl yepyeni arkadaşlıklar ve harika bir eğlenceye katıl....Hepimize iyi eğlenceler....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

görüş kızı...

2 posters
YazarMesaj
Clemence Poésy jeckla

Kadın Mesaj Sayısı : 2

görüş kızı... Empty
MesajKonu: görüş kızı...   görüş kızı... I_icon_minitimePerş. Mayıs 20, 2010 2:05 pm

Ayna karşısında süslenip durmaktan bıkmadınmı nina?”dedi rech bıkkın bıkkın…elinde tuttğu ruju ona çevirerek”hey sen bu rujun bana kaç iltifata maal olduğunu biliyomusun, tanrım tam yarım saat anneme dil döktüm,”dedi ukalaca… ellerini sallayarak yatağa oturdu rech ve yataktaki defteri eline aldı dışı mor ve içinde ebruli çalışmaları gibi desenlerle çok hoştu gerçekten”heyy benim ukala kendini beğenmiş arkadaşımın normal hobileride mi varmış günlü tutmak gibi…”elindekini göstererek “buda ne?”dedi rech hemen…nina elindeki ruju düşürdü ve”ver onu bana”dedi ve elinden almaya çalıştı rech arkasına gtürdü ve buda ne böyle hadi ninaa nedir bu söylemesen vermem”derken ağzı açık şekilde gülüyordu...”hemen onu bana ver”dedi nina elinden almaya çalışarak.”olmaz tatlıımm”diyerek güldü….
En sonunda elinden almayı başardı…rech e”birdaha bunu yapma rech gerçekten kalbini kırarım…”diyerek kızdı ona…

Akşam olduğunda defteri açtı nina…bütün sayfaları hızlıca geçirdi gözünün önünden…
Hala bu gizemi çözememişti..bu kitap ona gerçeği gösteiriyordu..anlayabiliyordu..hissettiriyordu kitap gerçeği…herkezin gerçek düşüncesini..iki yüzlüleri anlıyabiliyordu..bu yüzden soğumuştu herkezden bu yüzden uzak tutuyordu herkezi kendinden..çünkü onların yapmacıklıklarını saheliklerini anladıktan sonra çok üzülüyordu…yıpranıyordu kalbi…yatağından kalktı ve kitabı en güvenli yere kilitli dolabına koydu..kitap eline geçeli 1 ay olmuştu daha ama ezzeldeen beri biliyormuş gibiydi kitabı…
Birden telefonu çaldı arayan rech ti”ne var rech”diyiverdi sinirli sinirli eğer bunu yapan başkası olsaydı neler olacağını biliyordu rech bu yüzden”bak tamam kötü bişi yaptım..özürdilerim”dedi..niina hemn yumuşadı gerçekten seviyordu rec’i başkası olsa diil affetmek kök söktürürdü ona…”iyi tamam tama pis şey”diyerek güldü..onunlayken ne kadarda rahattı böyle….

Konuşmaları bittiğinde zil çaldı kimdi acaba..kapıyıaçtığında onu gördü…buraya gelmişti…jack buradaydı….gerçekten kelimlere sımazdı onu anlatmak ama nina gözlerine tutulmuştu…koyu yeşil gözleri öyle güzeldiki…
Hemen kendini toparlayıp ukala moduna girdi nina “ne vardı” “şey hiç ben ben sanırım kitabımı burada unuttum”dedi ninadan daha ne yapacağını bilmez bir hali vardı…”hıı tamam bekle getireyim”dedi ve gitti geldiğinde kimse yoktu…biraz ileri adım attı ve “ahh “diye bir ses çıkardı fiken batmıştı ayağına…aşağı eğildi ve dikenin güle ait olduğunu anladı hafifce gülümsedi ve içeri girdi…

Acıktığını fark edip yemke yedi ne kadar acıkmıştı böyle hep et yedi…birden bir şey onu kendine çekti..bir güç bir kuvvet odasından geliyordu bu güç…bilinçsizce odasına gitti kiliti dolabı açtı kitabı eline alıp 3. sayfayı açtı….gözlerinin önüne karanlıkla süslenmiş ölümle beslenmiş ve şehvetle yıkanmış bir ev geldi bir sürü çocuk vardı..herbiri biryerlere kaçıyorlardı..nina gözlerini kırpmadan olanları izliyordu…bir adam bir adam dehşet saçıyordu heryere... neresiydi burası tanıdık geliyordu ama..kimdi onlar neden neden?...neresi burası…
Anladığında soluğu kesildi ninanın “gece evi”...!!!!
Réchalle Atalanté Okefera
Admin/Gölge Avcısı Lideri/Edebiyat Profesörü/Güç Seviyesi: 100
Admin/Gölge Avcısı Lideri/Edebiyat Profesörü/Güç Seviyesi: 100
Réchalle Atalanté Okefera

Kadın Mesaj Sayısı : 61
Doğum tarihi : 02/01/95
İş/Hobiler : kitap okumak,müzik müzik müzik ...
Lakap : Rech ,AteL ,

görüş kızı... Empty
MesajKonu: Geri: görüş kızı...   görüş kızı... I_icon_minitimePerş. Mayıs 20, 2010 2:54 pm

Kurgu güzeldi. betimlemerlerde iyiydi ,yazım hatası çok azdı ama uzunluk çok kısaydı cnm ..
puanın 65*
aramıza hoşgeldin en olmak istediğini söyle ..(:

görüş kızı...
1 sayfadaki 1 sayfası