Kemikler Şehri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İyiler ve kötüler büyük bir yarış içerisindeler....Hadi ne duruyorsun bu yarışa sende katıl....Gölge avcılarının okulunda doyasıya eğlen...Sende bu oyuna katıl yepyeni arkadaşlıklar ve harika bir eğlenceye katıl....Hepimize iyi eğlenceler....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Gabriella Qurokova

YazarMesaj
Gabriella Qurokova
Almanca Profesörü
Almanca Profesörü
Gabriella Qurokova

Kadın Mesaj Sayısı : 29
Doğum tarihi : 15/04/94
İş/Hobiler : müzik-müzik-müzik
Lakap : gab

Gabriella  Qurokova Empty
MesajKonu: Gabriella Qurokova   Gabriella  Qurokova I_icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 7:00 pm

Karanlık yolda tek başına yürüyordu.Bütün kasaba sessizliğe gömülmüştü sanki.Ama bunun nedenini biliyordu.Şu işaretlenme saçmalığı yüzünden, yok vampir avcıları gece çıkarmış hikayeleri falan.tüm kasabada buna inanmayan tek kişi oydu.O bunları düşünürken siyah kıyafetleri ve kocaman siyah şapkası olan bir adam önünde beliriverdi.o kadar siyahtı ki gece görememem doğal diye düşünüp
“özür dilerim bayım” deyip tam gidecekken adam koluna dokundu ve kendini ışık yılı hızında seyahat ediyormuş gibi hissetti ve içi alev alıyordu.Gözlerini kör olduğunu anlayacakmış gibi açamıyordu.Sonra bu acı bir anda kesiliverdi.İtiraf etmeliydi ki kendini çok iyi hissediyordu fakat bir şeyler ters gidiyordu sanki .Bunu hissediyordu.Ama ne olduğu konusunda en ufacık bir fikri bile yoktu.
Ayağa kalktı ve tekrar yürümeye başladı.Evinin önüne geldiğinde yine annesiyle babası kavga ediyordu.Aman alışılmış şeyler diyerek içeri girdi ve ortalık bir anda sessizleşti.İkiside garip garip ona bakıyordu.Onların damarlarından akan kanları dahi görüyor ve kalp atışlarının hızlandığını hissediyordu.Aptal annesi bi çığlık koyuverdi.babası ise mal gibi bona bakmaya devam ediyodu.annesi “Sana ne oldu böyle Gabby “dedi.Ve o da o anda bütün her şeyi hatırlamaya ve neyin ters gittiğini kavramaya başladı.
Hiç kimseye inanmadığı şey gerçekti ve artık o da işaretlenmiş ve bir vampir adayıydı…
Yani ya ölecek ya da vampir olmaya çalışmak için Gece evi dedikleri yere gidecekti.hıh.. sözde her şey bir saçmalıktı benim için.ben kendi kendine söverken o siyah şapkalı adam tekrar beliriverdi annesiyle onun arasındaydı ve
-“Gecenin Kızı seni alıp eğitim için Gece evine götürmeye geldim” dedi.Babası da en salak sırıtışıyla “Oldu,Başka bir şey var mıydı ?” diye dalgasını geçti aklınca.adam ona dönüp
-Bakın beyefendi kızınız ya gelip eğitimini alacak ya da ölecek siz karar verin” dedi ve tekrar Gabby’e döndü döndü.
-“Gabriella Qurokova seni yarına kadar Tulsa’daki Gece evine bekliyoruz”dedi ve gitti
Kendini nasıl hissettiğini ben bile çözemezken babası bağırmaya başladı
“ Zaten hep dik kafalı bir kızdın.Sana gece dışarı çıkma dedik.Ama bizi dinleyen kim? Uyuz şey! Ne gelirse başımıza senin yüzünden geliyor zaten.Seni hep tek çocuksun diye şımarttık olanlara bak..”diyordu. Hiçbir yaptığından mutlu olmayan babası söylüyordu ona bunları.Çenesini nasıl olduysa tutmayı başardı ve odasına çıktı.Ağlamak istiyordu fakat ağlayamıyordu.Belkide bunların hepsi bir rüyaydı.Hemen Tom’u aradı ve olanları anlattı. ona inanan tek kişinin o olduğunu biliyordu, tabi bir de beni seven tek canlıydı.En yakın arkadaşıydı ve onu dinledikten sonra:
Evet Gab. Böyle şeyler okumuştum bende.Peki ne yapmayı düşünüyorsun?” Diye sordu .
-Gece evine gitmekten başka çare ...”derken babasıyla annesi kapıyı çarparak içeri girdi.İkiside ona öldürecekmiş gibi bakıyordu.birşeylerin ters gittiğini anlayan Tom “ neler oluyor Gabby” ve seni sonra arayacağım” deyip telefonu kapadı.Ve babası ona bi haç çıkardı. Gabby de başladı gülmeye.Sonra elindeki haçı yere attı ve
“DEFOL” diye bağırdı.”Hemen gidiyorsun hemde hemen” dedi.
Onunda canıma minnetti , çantasını hazırladı ve araba anahtarını aldı.Arabaya bindiğinde artık kendini tutamıyordu.Bu zamana kadar sabırlı,güçlü bir kız olmaya çalıştım ama yeter artık diye düşündü.Nasılsa daha çaylağım ve ölebilirim deyip gaza bastı.120-130 ….. ,, çıkmaz sokağım olduğu caddeye girdi ve duvara geçirdi.Herşey bir anda olmuştu.Derste işlediği Meryem Ananın farklı bir boyutu olan ve vampirlerin tanrıçası olarak kabul edilen Nyx karşısındaydı.
-Gabriella kızım sen gecenin ve iyiliğin 2. kızı olarak işaretlendin ve dünyaya dönüp 1. kızıma yani kardeşine yardım etmelisin onun sana ihtiyacı var u-w-tsi-a-ge-ya.” Dedi. Afallamıştı böyle bir güzellik olamazdı.Ve en önemlisi korkuyordu Gabby.Nyx devam etti.
-1. kızm yani Zoey Kızılkuş karanlıkla savaşırken refakatçisi ölmesin diye kendi ruhunu feda etti fakat çok geçti ve onu dünyaya geri yolladım ama ruhunu bulması zaman alacak ve sende kardeşini kurtaracaksın” dedi.Bende “Peki efendim”dedi.Kaygılarını anlamış olan Nyx tekrar söze başladı.
Korktuğunu biliyorum u-w-tsi-a-ge-ya ama inan bana bunu hepiniz başaracaksınız şimdi gitme zamanın geldi” dedi Nyx.
Gabby gözlerini açtığında Tulsa tabelasının önündeydi….
Gabriella Qurokova
Almanca Profesörü
Almanca Profesörü
Gabriella Qurokova

Kadın Mesaj Sayısı : 29
Doğum tarihi : 15/04/94
İş/Hobiler : müzik-müzik-müzik
Lakap : gab

Gabriella  Qurokova Empty
MesajKonu: Geri: Gabriella Qurokova   Gabriella  Qurokova I_icon_minitimeCuma Mart 19, 2010 7:32 pm

gölge avcısı olmak istiyorum ttlımm:)

Fena sayılmazdı.Uzunluğundan ,betimlemelerden ve birkaç yazım ve noktalamadan kırdım.Ama kötü değildi.
Gölge avcısı: Onaylandı....

Gabriella Qurokova
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Gabriella Qurokova