Kemikler Şehri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İyiler ve kötüler büyük bir yarış içerisindeler....Hadi ne duruyorsun bu yarışa sende katıl....Gölge avcılarının okulunda doyasıya eğlen...Sende bu oyuna katıl yepyeni arkadaşlıklar ve harika bir eğlenceye katıl....Hepimize iyi eğlenceler....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tanışma Faslı....

5 posters
YazarMesaj
Artemis Nerissa KıLes
Admin/Fensel Dersler Profesörü/Gölge Avcısı Lideri/Güç Seviyesi :100
Admin/Fensel Dersler Profesörü/Gölge Avcısı Lideri/Güç Seviyesi :100
Artemis Nerissa KıLes

Kadın Mesaj Sayısı : 83
Doğum tarihi : 24/10/94
İş/Hobiler : İblislerle Mücadele etmek Hehehe...
Lakap : Artemis veya Ner ...

Tanışma Faslı.... Empty
MesajKonu: Tanışma Faslı....   Tanışma Faslı.... I_icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 8:47 pm

Bugün Artemis için dinlenme günüydü.Ve bu geceyi Profesörlerle geçirecekti.Hepsini Ormanlık alandaki Çardağa davet etmişti.Bugün hem yeni gelen müzik profesörünü tanıştıracaktı.O 1 saat önceden gitmiş ve biraz hazırlık yapmıştı.Öyle meyve aburcubur bişeyler koymuştu.Betsy ve Rech geldi ve hemen sohbete daldılar.Artemis Hala yeni gelen Profesörü bekliyordu ve tam o anda çıkageldi ve tanıştırma işlmei başladı.Louise geldi ve gülüyordu.Artemis hemen söze başladı :
"Evet arkadaşlar bu yeni müzik öğretmenimiz Louise Bell Blakestry.Aramıza tekrar hoşgeldin Louise...

http://kemiklersehri.yetkinforum.com
Réchalle Atalanté Okefera
Admin/Gölge Avcısı Lideri/Edebiyat Profesörü/Güç Seviyesi: 100

Kadın Mesaj Sayısı : 61
Doğum tarihi : 02/01/95
İş/Hobiler : kitap okumak,müzik müzik müzik ...
Lakap : Rech ,AteL ,

Tanışma Faslı.... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma Faslı....   Tanışma Faslı.... I_icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 8:55 pm

Rech bu geceyi uzun zamandan beri bekliyordu dinlenmek ohh! bu gece öğrencilerin sorunlarını ve kendi sorunlarını bir yana bırakıp sadece huzurlu bir gece geçireceklerdi. Artemis etrafa bakınıp duruyordu birinimi bekliyor diye merak etmeye başladı Rech , Karşıdan bir bayan göründü alımlı birine benziyordu.Bize doğru yaklaştı ve Artemis konuşmaya başladı.
'"Evet arkadaşlar bu yeni müzik öğretmenimiz Louise Bell Blakestry.Aramıza tekrar hoşgeldin Louise... ''dedi. Rech hemen atladı ve Bayana doğru eğilerek
''Merhaba ben Rechalle Lyssa Midnight , ama bana Rech diyebilirsin, Sanırım yenisin hoşgeldin okulumuza ''diyerek sözünü bitirdi ve bayanın elini sıkmayı bıraktı.
Lousie Bell Blakestry
Müzik ve Enstrüman Profesörü
Lousie Bell Blakestry

Kadın Mesaj Sayısı : 31
Doğum tarihi : 01/09/94
İş/Hobiler : Müzik dinlemek çok severimm ama sessim berbat olduğu için söylemek yokk... =)
Lakap : Bell's ---- Lou

Tanışma Faslı.... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma Faslı....   Tanışma Faslı.... I_icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 9:08 pm

Lousie çok heycanlıydı.Bugün Artemis'e yeni gelmişti ve diğer profesörlerle tanışacaktı.Artemis Lousieyi alıp siğer profesörlerin yanına götürdü ve onlara
Evet arkadaşlar bu yeni müzik öğretmenimiz Louise Bell Blakestry.Aramıza tekrar hoşgeldin Louise...dedi.Lousie herkese gülümsedi ve aralarından biri kalkıp
''Merhaba ben Rechalle Lyssa Midnight , ama bana Rech diyebilirsin, Sanırım yenisin hoşgeldin okulumuza .dedi.Lousie Rech'e gülümseyerek
''Selam tanıştığımıza memnun oldum sende bana kısaca Lou's diyebilirsin dedi ve Rech'in elini sıktı.Artemis Lousieyi diğer tarafa döndürdü oradada biri vardı.Lousie kızın yüzünü görünce adeta şok olmuştu.
Betsy Jade Wagdelans
Matematik ve Geometri Profesörü
Betsy Jade Wagdelans

Tanışma Faslı.... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma Faslı....   Tanışma Faslı.... I_icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 9:15 pm

Betsy bugün en sonunda biraz rahatlayabilrdi belki. Öğrencilerin şımarıklıklarını biryana bırakıp profesörlerle muhteşem bir gece geçireceklerdi. Artemis ve Rechalle ile sohbet gerçekten çok güzeldi. Genelde sıkılgan birisi olan Betsy çok eğleniyordu hatta. Artemis etrafına bakınmaya başlamıştı. Yoksa sıkılmış mıydı? Tam o sırada gözleri bir noktada kesişti. Kandilerine doğru gelen genç bayanı izliyordu. Betsy başını çevirip baktı. Şimdi bu da kimdi? Sarışın kız onlara doğru adım adım yaklaştıkça Betsy genç bayanı daha dikkatli incelemeye başladı. Alımlı birisi gibiydi. Üzerinde beyaz ipek bir elbise vardı ve elbise üzerine tam oturmuş onu şıklıkta birinciliğe doğru görütürüyordu. Kırmızı dudakları aralnmış gülümsüyordu. Ama kız yaklaştıkça Betsy kızı birine benzetmeye başlamıştı. Sanki... Sanki midesine bıçak saplanmış gibiydi. Kızı gözlerini kısarak inceledi ve sinsice bir bakış attı. Artemis gülümseyerek bize onu tanıttı:
'"Evet arkadaşlar bu yeni müzik öğretmenimiz Louise Bell Blakestry.Aramıza tekrar hoşgeldin Louise... " dedi. Louise, Louise... Aman Tanrım! Herhalde bu kız buraya Betsy''den onu cehennemin dibine kadar sürüklemesini istemek için gelmişti. Rech hemen kızın önüne atlayarak:
''Merhaba ben Rechalle Lyssa Midnight , ama bana Rech diyebilirsin, Sanırım yenisin hoşgeldin okulumuza '' dedi. Kız da ona:
''Selam tanıştığımıza memnun oldum sende bana kısaca Lou's diyebilirsin" şeklinde karşılık verdi. Resmi bir tavırla elini sıktı. Artemis Louisie'i Betsy'e döndürdü ve kız adeta dilini yutmuştu. Betsy bu kızı unutmakta acele etmediği gibi hatırlamakta da gecikmemişti. Alaycı bir tavırla:
"Aa, selam. Yeni müzik öğretmeni, ha? Neyse bende Betsy. Betsy Jade Wagdelans." dedi. "Unutamamışsındır tabii." diye sinsice eklemeyi unutmamıştı.
Gabriella Qurokova
Almanca Profesörü
Almanca Profesörü
Gabriella Qurokova

Kadın Mesaj Sayısı : 29
Doğum tarihi : 15/04/94
İş/Hobiler : müzik-müzik-müzik
Lakap : gab

Tanışma Faslı.... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma Faslı....   Tanışma Faslı.... I_icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 9:27 pm

Gab piknik alanına doğru yavas adımlarla yürüyordu.Bugun profesörlerle takılacaktı..yeni gelenler falan..ama sanki havada gerginlik kokusu vardı.Birazdaha ilerledi ve profesörlerin toplandığı yeri buldu.
"Merhabalar"dedi hafifçe gülümseyerek fakat dik duruşuyla çok asil zeki ve güzel görünüyordu.Oradaki en eski profesördü.
Lousie Bell Blakestry
Lousie Bell Blakestry

İş/Hobiler : Müzik dinlemek çok severimm ama sessim berbat olduğu için söylemek yokk... =)

Tanışma Faslı.... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma Faslı....   Tanışma Faslı.... I_icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 9:34 pm

Artemis Louisie'i Betsy'e döndürdü ve Lousie adeta dilini yutmuştu. Betsy bu kızı unutmakta acele etmediği gibi hatırlamakta da gecikmemişti. Alaycı bir tavırla:
"Aa, selam. Yeni müzik öğretmeni, ha? Neyse bende Betsy. Betsy Jade Wagdelans." dedi. "Unutamamışsındır tabii." diye sinsice eklemeyi unutmamıştı.Lousie hemen kendine gelerek
'Ayıp ettin unuturmuyum hiç ! dedi alaycı bir tonlar.Kızlar birbirlerine bakarlarken Lousienin tanımadığı biri geldi ve
'Merhabalar. dedi.Artemis araya girerek
'Siz tanışıyormusunuz? dedi.Lousie alaycı bir tanla sırıtaral
'Tabii tanışmazmıyız.dedi.Ve oradan Rech seslendi.

Kadın Mesaj Sayısı : 61
Doğum tarihi : 02/01/95
İş/Hobiler : kitap okumak,müzik müzik müzik ...
Lakap : Rech ,AteL ,

Tanışma Faslı.... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma Faslı....   Tanışma Faslı.... I_icon_minitimeCuma Mayıs 07, 2010 9:40 pm

Herkes tanışırken Rech köede sesiz bekliyordu. Herkes tanıştı ama Şı ikis arasında bir şey vardı sanki Rech bunu merak etmişti Ve hemen araya girerek '' Siz nerden tanışıyordunuz hanımlar'' dedi. Kızlar önce birbirine baktı sonra etrafındaki kişilere neler olduğunu herks merak ediyordu. Rech te neler olabileceğini düşünemey başladı ama aklına bir şey gelmiyordu.Sadece bekledi ve içlerinden biri konuşmaya başaldı..
Gabriella Qurokova
Almanca Profesörü
Almanca Profesörü
Gabriella Qurokova

Kadın Mesaj Sayısı : 29
Doğum tarihi : 15/04/94
İş/Hobiler : müzik-müzik-müzik
Lakap : gab

Tanışma Faslı.... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma Faslı....   Tanışma Faslı.... I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 11:14 am

Herkes tanışırken Rech köede sesiz bekliyordu. Herkes tanıştı ama Şı ikis arasında bir şey vardı sanki Rech bunu merak etmişti Ve hemen araya girerek '' Siz nerden tanışıyordunuz hanımlar'' dediGab de araya girerek
"Ben almanca öğretmeni Gabriella Qurokova..sizler yeni profesörler olmalısınız"dedi hafif gülümsemesini takınarak.
Betsy Jade Wagdelans
Betsy Jade Wagdelans

Tanışma Faslı.... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma Faslı....   Tanışma Faslı.... I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 2:49 pm

'' Siz nerden tanışıyordunuz hanımlar'' demişti Rech merakını fazla gizlemeyerek. Losie ve Betsy'nin arasında geçen anlaşmazlıktan kimsenin haberi yoktu tabii burada. Losie'ye yaptıklarını düşündükçe titredi Betsy. Gerçekten de kıza eziyet çektirmişti. Hemde bir hiç uğruna! Gerçi Losie de Betsy'nin altında kalmayıp Betsy'le az uğraşmamıştı. Ve şimdi burada tatlı bir kız gibi duran kişinin içinde bulunan şeytandan hiçbirinin haberi yoktu. Olmayacaktı da. Burada O'yoktu. O'nun için tekrar kavga edilemeyecekti. "Ben almanca öğretmeni Gabriella Qurokova..sizler yeni profesörler olmalısınız" diye araya girdi. Belkide Betsy Gab'a minettardı. Ama eninde sonunda açıklama isteyeceklerdiler. "Aslında ben fazla yeni değilim. Siz şu yeni 'çiçeği burnunda' profesörle tanışmalısınız." iğneleyici bir tavırla gözlerini bir anlık Losie'ye çevirdi. Sonra tekrar almanca öğretmenine dönerek. "Kendimi tanıtmayı unuttum galiba. Betsy Jade Wagdelans... Matematik öğretmeni." ELini uzatarak el sıkıştılar. Hoş birisi olan Gabriella'yı tekrar süzdü. Giyim konusunda mükemmel renkler seçmişti!
Lousie Bell Blakestry
Lousie Bell Blakestry

Tanışma Faslı.... Empty
MesajKonu: Geri: Tanışma Faslı....   Tanışma Faslı.... I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 08, 2010 2:55 pm

Betsy 'Aslında ben fazla yeni değilim. Siz şu yeni 'çiçeği burnunda' profesörle tanışmalısınız." iğneleyici bir tavırla gözlerini bir anlık Losie'ye çevirdi. Sonra tekrar almanca öğretmenine dönerek. "Kendimi tanıtmayı unuttum galiba. Betsy Jade Wagdelans... Matematik öğretmeni." ELini uzatarak el sıkıştılar.
Lousiede Gabrielleya dönerek
'Merhaba bende yeni Müzik ve Enstrüman pfofesörüyüm.dedi gülümseyerek.Gabriella lousieye elini uzattı ve el sıkıştılar.Lousie birazda olsa rahatlamıştı ama eninde sonunda herşeyi anlatacaklardı.Lousie bunları düşünürken Artemis seslendi.

Tanışma Faslı....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» TANIŞMA ZAMANI...!