Kemikler Şehri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İyiler ve kötüler büyük bir yarış içerisindeler....Hadi ne duruyorsun bu yarışa sende katıl....Gölge avcılarının okulunda doyasıya eğlen...Sende bu oyuna katıl yepyeni arkadaşlıklar ve harika bir eğlenceye katıl....Hepimize iyi eğlenceler....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Anna Kristall Snowy

2 posters
YazarMesaj
Anna Kristall Snowy
İtalyanca Profesörü/Bölüm Başkanı
İtalyanca Profesörü/Bölüm Başkanı
Anna Kristall Snowy

Anna Kristall Snowy Empty
MesajKonu: Anna Kristall Snowy   Anna Kristall Snowy I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 7:23 pm

O gün okuldaki sıradan günlerden biriydi Lisa için . Gece yine uyuyamamıştı . Fakat bu alışılmış nedenlerden falan değildi . Uyuyamamasının nedeni nefretti . Geceden nefret ederdi . Hayattan , insanlardan ve kalan her şeyden . Onun tek sevdiği şey kendisi ve kedisi Swéépy'di .

Her şeyden olduğu gibi gece evinden de nefret ediyordu . İki ay önce işaretlenmiş ve buraya gelmek zorunda kalmıştı .Nyx'i de hiç sevmiyordu ve ona inanmıyordu . Tüm bunlar yetmezmiş gibi başında bir de damgalana olayı vardı .

Tüm bunları düşünürken bugünün okul dışına çıkacağı gün olduğu aklına geldi . Özenli bir şekilde en sevdiği elbisesini giydi . Daha sonra pürüzsüz yüzündeki hilali fondotenle kapattı . En sevdiği ultra dolgun görünüm veren rimelini ve parlatıcısını sürmeyi de unutmadı . Bugün hiç olmassa iki saat kadar bu lanet olası okuldan uzaklaşacaktı .

Aynaya dikkatlice baktı . Düz sarı saçları beline kadar iniyordu . Buz mavisi gözleri aynada adeta parlıyordu . Dolgun dudaklarını birbirine kenetledi ve kendini süzmeye devam etti . Giydiği elbisesi uzun ve düzgün bcaklarıyla şekilli vücudunu ortaya koyuyordu . Henüz 16 yaşında olmasına rağmen en az 18 gösteriyordu . Güzel göründüğünden emin olunca çantasını aldı ve hızlıca kapıya yöneldi .

O anda elleri ve göz bebekleri delicesine titremeye ve daha sonra sarsılmaya başladı . Avazı çıktığı kadar acı acı bağırdı . Buz mavisi gözleri artık görünmüyordu . Tek görünün şey gözünün akıydı . Tek kelimeyle korkunç gözüküyordu . Bu ona ilk defa oluyordu . Daha önce hiç böyle bir şey yaşamamıştı . Bunlar beyninde yankılanırken kendini bir orman hayalinin içinde buldu . Buraya bayılmıştı . Fakat güzellikleri aklına bile yazamadan her şey pof diye yok oldu . Geriye yine o hiç sevmediği gecenin karanlığı kalmıştı . Karanlıktan hiçbir şey görünmüyordu . Sinirlemişti . Kaşları ister istemez çatılmıştı bile . O anda hayatında durduyu en harika sesi duydu ve gözleri daha da irileşti . Ağzı abartılı derecede aralanmıştı .

'' Sen gecenin kızısın tatlım . Yoksa geceden nefret mi ediyordun ? '' dedi ve kıkırdadı o harika sesin sahibi . Ona dikatlice baktı . Hayatında gördüğü en güzel varlıktı . Gerçek olamayacak kadar güzeldi .

'' Sen de kimsin ? '' diyebildi sadece . Meleğimsi kadın tekrar kıkırdadı.

'' Beni tanımadığını söyleme sakın ! Beni elbette ki tanıyorsun . Ben Nyx ' im . ''

Gözlerine inanamamıştı Lisa . O inanmadığı Nyx tüm asaletiyle karşısındaydı . Ne diyeceğini kestiremiyordu .

'' Sen gecenin kızısın Lina . Hayattan ve insanlardan nefret etmenin nedeni nedir ? ''

'' Neden mi ? Neden ha ? Nedenini söyleyeyim . Doğduğumdan beri bu hayat denen illetle tek başıma mücadele ediyorum . Artık yoruldum . Ben diğerleri gibi değilim , ben hep yalnızdım . Annem ve babam uyuşturucu bağımlısıymışlar . Ben doğduktan beş gün sonra ikisi de bi hastenede uyuşturucu krizi geçirerek ölmüşler . İşte o geceden beri hayatın zorluklarına karşı hep tek başıma savaş verdim . Kimse beni sevmedi . Bu yüzden kimseyi sevmiyorum . Ve beni bu şekilde acı çekitirerek bu hayale getirmenin nedeni nedir ? '' dedi soluk soluğa .

Yine sulu gözlülüğü ortaya çıkmıştı . Gözlerinin dayanamayağı kadar çok göz yaşı fışkırıyordu bu kez gözlerinden . Yüzü , saçı , başı darmadağın olmuştu . Her şeyden usanmasını ilk kez birisine anlatıyordu . Bunu neden yaptığını da bilmiyordu . Herkese yaptığı gibi yalan söyleyebilirdi . Ama yapamamıştı . Kendisini birine hiç bu kadar yakın hissetmemişti şimdiye kadar . Bacakları titremeye başlamıştı . Ayakta duracak gücü kendinde bulamıyordu . O anda Nyx'in sesiyle gücü yerine gelmişti . Dimdik durdu .

'' Seni çok iyi anlıyorum Lisa . Ben seni seviyorum ve senin yanındayım . Bunu her zaman hissedeceksin . Hayata ve insanlara iyi olduğun sürece onlar da seni seveceklerdir sakın unutma . O temiz kalbini artık gizleme yavrucuğum . O en değerli elmaslardan bile değerli . Kendini saklamanın sana bir faydası yok . Artık bütün yetenklerini kullanabilirsin . Sana birbirinden eşsiz yetenekler bahşettim . Sadece kendin ol ve yüreğinin sesini dinle . Gece Evi'nin ve dünyanın sana ihitiyacı var ... '' dedi ve bir anda kayboldu .

O anda Lisa'nın yüreğindeki nefret yerini sevgi , inanç ve tüm iyi özelliklere bıraktı . O güzel yüreği hayatı yüzünden senelerce saklı bir hazine gibiydi .

O anda yüzünü yukarı kaldırdı ve muhteşem geceye baktı . Artık eskiden olduğundan daha da güzeldi . Gözleri daha da parlıyordu . Teni eskisinden çok daha beyazdı artık . O değişmişti . Artık Nyx'in tarafındaydı . Bİrden bir ışık demeti yayıldı etrafa . Bu Lisa' dan geliyordu . O an içindeki sesin emriyle vücuduna baktı.Kolları ve elleri harika dövmelerle süslenmişti. Bu ona Nyx'in armağanıydı .

'' Teşekkürler tanrıçam . '' dedi ve saygıyla eğildi . Gözlerini açtı . Artık gerçek hayattaydı .Hemen aynaya koştu ve yeni Lisa'yla karşılaştı . Sanki tanrıçanın bir silüeti gibiydi . Hafifçe gülümsedi . Dövmelerine tek tek dokundu ...

'' Seninleyim Nyx . Sonsuza dek ! '' dedi sakince. Ağzından çıkan kelimeler onun hayatını değiştirecekti ...
Artemis Nerissa KıLes
Admin/Fensel Dersler Profesörü/Gölge Avcısı Lideri/Güç Seviyesi :100
Admin/Fensel Dersler Profesörü/Gölge Avcısı Lideri/Güç Seviyesi :100
Artemis Nerissa KıLes

Kadın Mesaj Sayısı : 83
Doğum tarihi : 24/10/94
İş/Hobiler : İblislerle Mücadele etmek Hehehe...
Lakap : Artemis veya Ner ...

Anna Kristall Snowy Empty
MesajKonu: Geri: Anna Kristall Snowy   Anna Kristall Snowy I_icon_minitimeC.tesi Mayıs 01, 2010 7:28 pm

Güzel ve akıcıydı.Betimlemeler hoştu.Fakat yazım ve noktalama yalnışları vardı canım
rp puanın:85
http://kemiklersehri.yetkinforum.com

Anna Kristall Snowy
1 sayfadaki 1 sayfası