Kemikler Şehri
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İyiler ve kötüler büyük bir yarış içerisindeler....Hadi ne duruyorsun bu yarışa sende katıl....Gölge avcılarının okulunda doyasıya eğlen...Sende bu oyuna katıl yepyeni arkadaşlıklar ve harika bir eğlenceye katıl....Hepimize iyi eğlenceler....

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Katie Vampire Queen

3 posters
YazarMesaj
Katie Vampire Queen

Katie Vampire Queen

Kadın Mesaj Sayısı : 18
Doğum tarihi : 25/08/95
Lakap : Çocukmuyum ben ne lakabı?

Katie Vampire Queen Empty
MesajKonu: Katie Vampire Queen   Katie Vampire Queen I_icon_minitimeC.tesi Mart 27, 2010 11:29 pm

^^Katie Vampire Queen^^

Katie Vampire Queen Taylor-swift-pic
Katie Vampire Queen Taylor_swift

Kişisel Özelliklerim:
Her daim olaylara iyi tarafından bakmayı başarabilen biriyim. Ama çok pis kinciyimdir. Kolay arkadaşlık kurarım. Bir arkadaşımı kaybetmeyi göze alamam herhalde. Şuana kadar hiç başıma gelmedi:D
Fiziksel Özelliklerim:
Sarı saçlı kahverengi gözlüyüm. Açıkçası boyumun pekde uzun olduğu söylenemez. E n'apiyim süt sevmiyorum kii benn....
Zevklerim^^
-Tuttuğum takım:FenerBahçe
-En sevdiğim yemek:Mantııı
-En sevdiğim içecek:MilkShakeee
-En sevdiğim oyuncu:Bradley James tabikii.
-En sevdiğim renk:Yeşill
GLANCY

Katie Vampire Queen 1113904127van_kedisi_201Katie Vampire Queen 1113904067vankedisi10mz
Benim biricik tombul kedim...SeviyorumSeni. SeviyosunBeni. Beni en üzgün günlerimden birinde bulmuştun. Tabi daha sonra o günün en mutlu günüme çevirdin. Seviyorum falan filan ama çok yemek yiyorsun. Bunu söylemek istemezdim ama bir gün patlayacağından korkuyorum. Patlarsan hem senin adına hem kendi adıma çok üzülürüm bilmiş ol. Bu geceevindeki en büyük sırdaşımsın sen benim. SakınBeniTerketme.
İşaretlenmeden Önce Katie

Katie Vampire Queen Taylor_Swift
Önceden başucundan ayırmadığı şeylerden biriside gitarıydı. Sabah kalkar kalkmaz biraz çalar sonra işlerini yapardı. Gitarda çalmayı en çok sevdiği şarkı "You Belong With Me" idi. Özellikle bir ara bu şarkıyı o kadar çok çalmıştı ki artık arkadaşarı şikayetçi olmaya başlamıştı. Tabi sonra bu şarkıyı çalma payını azalttı.
Katie Vampire Queen Lucas-till-belong-me
E tabiki bir de arkadaşları. Arkadaşlarını çok seviyordu Katie. Hayatı değiştikten sonra en çok onlardan ayrıldığına üzüldüğüde bir gerçek. Ama tabiki buradada onlar kadar iyi bir arkadaş buldu. Hatta bu 4 arkadaştan 2 si de onun gibi.
Katie Vampire Queen Jennifer_aniston_hairstyle_7
Ve son olarak annesi. Katie nin annesini pek sevdiği söylenemezdi. Ancak daha sonra sonra onuda en az arkadaşları kadar özledi. E sonuçta annesi. Tamam arkadaşları kadar samimi olamazlardı ama yinede araları bir anne-kız kadar da iyi değildi.
İşaretlendikten Sonra

İconss...
Katie Vampire Queen Taylor-taylor-swift-1161575_100_100 Katie Vampire Queen Taylor-taylor-swift-1161585_100_100Katie Vampire Queen Taylor-Swift-taylor-swift-10350357-100-100 Katie Vampire Queen Taylor-Swift-taylor-swift-10350371-100-100 Katie Vampire Queen Taylor-Swift-taylor-swift-10350374-100-100Katie Vampire Queen Taylor-Swift-taylor-swift-10350381-100-100Katie Vampire Queen Taylor-Swift-taylor-swift-10350415-100-100Katie Vampire Queen Thtaylorswifticons32Katie Vampire Queen Thtaylorswifticons33Katie Vampire Queen Thtaylorswifticons321Katie Vampire Queen Thtaylorswifticons322
Réchalle Atalanté Okefera
Admin/Gölge Avcısı Lideri/Edebiyat Profesörü/Güç Seviyesi: 100
Admin/Gölge Avcısı Lideri/Edebiyat Profesörü/Güç Seviyesi: 100
Réchalle Atalanté Okefera

Kadın Mesaj Sayısı : 61
Doğum tarihi : 02/01/95
İş/Hobiler : kitap okumak,müzik müzik müzik ...
Lakap : Rech ,AteL ,

MesajKonu: Geri: Katie Vampire Queen   Katie Vampire Queen I_icon_minitimePaz Mart 28, 2010 12:55 pm

bnide ekle adaşşş Katie Vampire Queen Icon_biggrin
HadleY JuliA BrycE
3.Sınıf Gölge Avcısı
3.Sınıf Gölge Avcısı
HadleY JuliA BrycE

Kadın Mesaj Sayısı : 22
Doğum tarihi : 30/01/96
Lakap : Hady yada Jull

MesajKonu: Geri: Katie Vampire Queen   Katie Vampire Queen I_icon_minitimePtsi Mart 29, 2010 9:55 pm

beni eklersen sevinirim icon lejantta
Kurgu:
Seviyoruz birbirimizi güzel sohbetler yapıp eğleniyoruz.Sende benim gibi her türlü olaya iyimser bakıyorsun

Katie Vampire Queen
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Katie Vampire Queen
» Ashley Nerissa Queen Kıles